Home Bydlení Dřevostavby na klíč od Martinice Group

Dřevostavby na klíč od Martinice Group

0

V posledních několika letech se odvětví výstavby rodinných domů mění k nepoznání. Tento fakt je způsobený nejen pestrou škálou moderních technologií, nýbrž i stále rostoucím důrazem na energetickou nenáročnost bydlení. Jednou z nejpopulárnějších možností jsou takzvané dřevostavby. Co musíte při jejich výběru vzít v potaz?

Buďte opatrní

Nejspíše každý z vás již viděl ve zprávách alespoň jeden případ nespolehlivé stavební firmy, jež vybere zálohy a následně se přestane svým klientům ozývat. V současné nelehké ekonomické situaci je daný fenomén stále častějším problémem, přičemž se není čemu divit. Zajímají-li vás dřevostavby na klíč, vsaďte pouze na finančně zdravé a ověřené pomocníky. Dobrým příkladem je třeba společnost Martinice Group, která je známá svou profesionalitou.

Mezí její hlavní specializace patří rodinné domy dřevostavby respektující moderní energetické standardy. To je možné díky používání kvalitních materiálů a dodržování přesností v řádech pouhých milimetrů. Zajímavým benefitem je hlavně záruka dvaceti pěti let na konstrukční systém a flexibilita projektu až do poslední chvíle.

Krovy a vazníky

Častým kamenem úrazu bývá především koruna celého domova. Není to jen o zateplení, ale je nutné vzít v potaz i odolné krovy a vazníky. V dané oblasti ještě stále vede ověřený přírodní materiál, jímž je dřevo. Zmíněná společnost vám zhotoví kompletní řešení a nainstaluje jej v období maximálně tří až šesti týdnů.

Určitě se nebojte vyjádřit svá přání a nechat si navrhnout ideální dispozice i vlastnosti vašeho domova. Přece jen v něm budete trávit každý den po dobu následujících desítek let. Pro začátek bohatě postačí použití uvedených kontaktů ze stránek pod vloženými odkazy a absolvování nezávazné úvodní konzultace zdarma. Poté se sami rozhodnete, jestli je to ta správná cesta pro vás.

Exit mobile version