Home Bydlení Láká vás pobyt na zahradě? Vybavte ji kvalitním zahradním nábytkem z masivu a...

Láká vás pobyt na zahradě? Vybavte ji kvalitním zahradním nábytkem z masivu a dalšími doplňky.

0

Zima se zatím úplně nevzdala a s příjemnými jarními teplotami se stále přetahuje. Všichni však dobře víme, že jednoho krásného dne příjemné stupně zůstanou a na pár měsíců nás neopustí. V tyto dny budeme chtít trávit dny na zahradě, užívat si budeme také vlahých letních večerů a vychutnáme si dobroty připravené na ohni. Abychom se však při stravování měli kam usadit, budeme si potřebovat obstarat zahradní nábytek. Jeho dlouhá životnost bude obrovským benefitem.

Zahradní nábytek z masivu

Máte na zahradě, případně také na terase dostatek prostoru na to, abyste na ni umístili zahradní nábytek, ke kterému se bude moci usadit větší množství osob? Internetový obchod Nábytek v Kostce nabízí zahradní nábytek z masivu, který se pyšní kvalitou zpracování, pevností a v neposlední řadě také dlouhou životností. Na výběr máte z několika stolů, které se liší jak tvarem, tak i svou velikostí. Největší nabízenou variantou je dřevěný zahradní set RHODOS, který obsahuje masivní stůl o velikosti 100 x 200 cm, 2 lavice o délce 200 cm a v neposlední řadě také dvě prostorné židle. Všechny kousky jsou opatřeny přírodním nátěrem, kterým nejenže je možné přizpůsobit požadovaný odstín nábytku, ale také se postará o prodloužení jeho živostnosti.

Další doplňky pro příjemně strávený pobyt na zahradě

Ať už jste domácnost s dětmi nebo bez nich, v obou případech vás bude těšit odpočinek v houpací síti. Jen si představte ten blažený pocit, kdy se můžete ukrýt do stínu vzrostlých stromů, na kterých je houpací síť upevněna. Pokud dostatečně velké stromy na své zahradě nemáte, nabízí se dvě možnosti. První možností je pořízení stojanu k houpací síti, případně pak zakoupení houpacího křesla, které budete moci umístit také na terase.

V nabídce naleznete také piknikové deky, na nichž se budete moci uvelebit nejen na své zahradě, ale kdekoliv jinde v přírodě a to vše nabízí nábytek v Kostce.

Exit mobile version