Home Bydlení Nalezněte svůj systém úklidu, aby vás nevysával!

Nalezněte svůj systém úklidu, aby vás nevysával!

0

Je pro vás úklid a myšlenka na něj vyčerpávající? Začínejte maličkostmi a dopřejte si úlevu.

Někdy není důležité, kolik jste uklidili místností, ale fakt že jste čistoty vašeho domova dosáhli postupně a tak, aby vám to nebralo energii. I když se říká, že pokud si uklidíte v domě, vyčistíte si tak hlavu, nemusí to být vždy úplně pravda. A hlavně, někdy je volání jarního sluníčka zkrátka silnější. Není nutné mít výčitky, pokud jste ten obývák opět neuklidili. Nalezněte systém, díky kterému se úklid v podstatě stane běžnou příjemnou rutinou.

Jak na to? Úklid si můžete rozkouskovat a opakovat jej častěji. Zkrátka si nebrat pro sebe moc veliké sousto. Chápeme, že i uklizená domácnost dává určitý pocit svobody, ale věřte, že dobrý pocit ze sebe můžete i hlavně za to, že jste se zvedli a uklízeli jinak. Začněte tedy po menších krocích. Efektivita úklidu bude skvělá v tom, že si najdete řád, úklid se výrazně zkrátí a vám nebude brát sílu. Naštěstí moderní doba nahrává rychloúklidu, jak jen může a vy z toho můžete čerpat ty benefity.

Chcete příklad? Tady jej máte!

Výše jsme zmínili, že je dobré začínat po menších krocích. A k tomu se právě mohou hodit i menší pomocníci. Jasným důkazem je ruční vysavač. Je malý, takže jej uskladníte kdekoliv, kde jej potřebujete mít po ruce. Než se vám uvaří čaj nebo stáhne film, můžete jej čapnout a zbavit se rychle drobečků na jídelním i pracovním stole, vysát pohovku, vysát laptop nebo i šuplík. Poté si za odměnu dopřejete to, na co jste se těšili. Postupně tak zvládnete uklidit jednu místnost nebo i celý byt. 

A abychom byli více konkrétní, máme pro vás tip i na zmíněného pomocníka. Praktický a lehký ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium budete mít stále po ruce a úklid s ním bude vždy rychlý a pohodlný.Vysaje nečistoty z každé skuliny vašeho domova ale i v autě, šuplících a pohovce. Zvládne drobky, prach, chloupky, písek a při nejvyšším výkonu i hrubé nečistoty. Díky hygienickému filtru HEPA 12 a omyvatelnému systému ocelové síťoviny předchází víření prachu a zápachu při vysávání. Proto je vzduch vždy čistý. Při nižším výkonu vydrží až 20 minut. Ideální tedy i pro úklid před návštěvou nebo když se nechcete tahat s větším vysavačem. Je lehounký a skladný, můžete ho půjčit i dítěti.

Více informací naleznete na www.karcher.cz

Exit mobile version