Home Bydlení Pořiďte si do koupelny nábytek s mnoha úložnými prostory

Pořiďte si do koupelny nábytek s mnoha úložnými prostory

0

Chystáte se rekonstruovat koupelnu anebo se potýkáte s výstavbou nového bydlení, kde samozřejmě plně vybavená koupelna nesmí chybět? Pokud se chystáte k výměně veškerého koupelnového nábytku, je to skvělá příležitost pro návštěvu internetového obchodu finacase.cz, kde seženete veškerý potřebný a zároveň i praktický nábytek a doplňky do koupelny.

Nábytek s úložným prostorem

Většina z nás se snaží schovat veškeré potřebnosti do polic a zavřít za nimi dvířka proto, abychom v prvé řadě ušetřili prostory, kde je nutné utírat prach a v řadě druhé z toho důvodu, aby působily prostory uklizeně. Jinak tomu není ani v případě koupelny. V prvé řadě budete určitě poptávat skříňku pod umyvadlo. Pokud se přikláníte spíše k bílému, čistému nábytku, který se do koupelny pěkně hodí, prohlédněte si například skříňku pod umyvadlo v jednoduchém dekoru. Najdete v ní dvě police, přičemž desku, která tvoří vrchní polici, je možné různě polohovat dle vašich potřeb. K této skříňce si můžete pořídit také úložnou skříňku ve stejném vzhledu, která má však police 3 a je rozměrově větší. V neposlední řadě bude nutné zabudovat d koupelny také zrcadlo, které zde můžete dostat díky skříňce, jejíž součástí zrcadlo je.

Doplňky

Pokud byste měli úložných prostor málo a zároveň byste měli pocit, že na žádnou další poličku již v koupelně není místo, nedejte se zmást. Toaletní multifunkční stojan je možné umístit buďto nad pračku, anebo nad toaletu.

Do koupelny patří v neposlední řadě také špinavé prádlo, které jistě běžně odkládáte do koše na špinavé oblečení. Pokud si před praním chcete ušetřit práci a čas, pořiďte si koš se třemi přihrádkami, ve kterém je možné dělit jej na bílé, černé a barevné ihned po svlečení.

Exit mobile version