Home Interiér Uvítáte nápady, čím oživit váš interiér? Tady jsou a jistě vám přijdou...

Uvítáte nápady, čím oživit váš interiér? Tady jsou a jistě vám přijdou vhod

0

Fádnost, obyčejnost, stejnost, to všechno chce nejedna rodina nebo osoba žijící single odstranit ze svého života v bytě či domě. Avšak byť se snaží, často neví, čím by se dal oživit interiér tak, aby nové vybavení nebo dekorace nepůsobily kýčovitě a lacině. Ať už bydlíte v domku či bytě novém nebo letitém, zde je pár tipů na zkrášlení domova, které vás nebudou stát mnoho, ale přesto zafungují.

Postavte do pokoje křeslo

Rozbít jednoduchost a fádnost může skvěle zajímavé křeslo. A že je jich dnes mnoho typů, barev, velikostí…! Stačí podívat se na křesla na signal-nabytek.cz. Tady najdete křesla, která lze skvěle doplnit k vaší pohovce v obývacím pokoji, ale také typy, jež se hodí postavit jen tak do prostorné předsíně, do ložnice nebo třeba náctiletým dětem do pokoje. Křeslo vám umožní relaxovat, pohodlně číst, rozjímat, dívat se z okna, a přitom si zkrášlit prostor.

Zaujměte v ložnici

Pokud se přeneseme do ložnice, kromě křesla může pokoj ozvláštnit toaletní stolek. V nabídce obchodů jsou toaletní stolky různých barev, a tak si můžete vybrat decentní model v tmavé barvě, ale také čistě působící bílý toaletní stolek s osvětlením po stranách, velkým zrcadlem a několika zásuvkami, abyste měli dostatek místa na uložení všech nezbytností k líčení a přípravě se kdekoli „ven“.

Krásné nástěnné věšáky

Pokud máte nedostatek místa v předsíni, zřejmě se stejně neobejdete bez věšáku. Naštěstí jsou k dostání naprosto úsporné nástěnné věšáky. Kupříkladu model OPAL v úpravě dob artisan je doplněn i o poličku a zrcadlo. Věšáky jsou zajímavé, umístěné na klasických deskách, což skvěle ladí s každým moderním prostorem. Pokud navíc doplníte chodbu ještě o botník, na který je možné sednout a který vypadá a otvírá se jako malá truhlice, bude opět o moderní a zajímavé pojetí postaráno.

Vše toto najdete na signal-nabytek.cz. Pojďte si vybrat. 

Exit mobile version