Home Bydlení Chybí vám doma hezká váza nebo květináče? Vsaďte na jejich originální vzhled

Chybí vám doma hezká váza nebo květináče? Vsaďte na jejich originální vzhled

0

Ať už žijete single nebo jste běžná rodina, v každé domácnosti je hezký pohled na řezané i zasazené květiny. Abychom si jejich společností mohli dělat radost, je dobré pořídit si patřičné vybavení. Letitou sklenku, byť zajímavou a hezkou od německých okurek, nahraďte zajímavou vázou, do níž rádi na téměř dva týdny „usadíte“ kytici, kterou dostanete. Krásné obaly na květináče zase okoření vzhled obýváku, předsíně, kuchyně i ložnice.

Nespokojte se s vázou a květináči, které koupíte všude

Dnes můžete koupit naprosto úžasné vázy, květináče nebo zahradní dekorace, jejichž vzhled vás na první pohled zaujme a nadchne. Mohou být zpestřením doma i na zastřešené terase.

Kupříkladu na webových stránkách Bellarose.cz koupíte netradiční vázy i obaly na květináče v mnoha stylech. Vždy jde ale o kvalitní zboží, které je vyráběno s láskou a z nejlepších materiálů. Vyberou si především ti, kteří hledají zajímavý vzhled, přírodní barvy, poutavé detaily…

Pokud máte rádi přírodní barvy a chcete vázu s větším otvorem, podívejte se na keramickou vázu Orangery Sweet Honey 18 cm vysokou, jež má úžasné detaily a na stole ji nepůjde přehlédnout. Na komodě i polici bude vypadat krásně keramická váza Hammershøi Caramel 21 cm. Je sice dražší, ale bude vám sloužit po mnoho let a vaši investici vám bohatě vrátí.

Obaly na květináče pro mladé i seniory

Podívejte se i na obaly na květináče, z nichž vyberete jednoduché a nenápadné pro kvetoucí květiny, k nimž by se „strakaté“ nebo zdobené obaly nehodily. Stejně tak se ale jistě nadchnete při výběru zdobených a pestrých typů pro zelené rostliny, které chcete oživit právě obalem na květináče. Příkladem je keramický obal na květináč Hayan Brown nebo květináč Shell Pot Off White.

Podívejte se na Bellarose.cz a ozdobte váš domov.

Exit mobile version