Home Hobby Udělejte si pořádek v dílně nebo garáži! Nástěnný organizér je neocenitelným pomocníkem

Udělejte si pořádek v dílně nebo garáži! Nástěnný organizér je neocenitelným pomocníkem

0
  1. května 2021
    nastenny organizer
    Zdroj: Plastpoint.sk
    Nástěnný organizér, také známý i pod názvem stěna na nářadí, se v posledním období stává hitem a potěší nejednoho „garážového“ či kutila a hlavně člověka, který chce mít pod drobnohledem a uklizené nářadí a spotřební materiál.

5

Umíte si ho vyskládat i sami!

Skládá se ze 3 částí: ze závěsných panelů, držáků na nářadí a úložných boxů. Výhodou nástěnného organizéru je, že celý systém je modulární. Jednoduše se dá spojovat a skládat. Umíte si ho přizpůsobit a složit podle vlastních představ. Záleží na tom, kolik místa máte k dispozici – podle toho si umíte vybrat příslušné části na skládání.

Držáky na nářadí
Zdroj: Plastpoint.sk
zavesne panely
Zdroj: Plastpoint.sk
úložné boxy
Zdroj: Plastpoint.sk
Případně si můžete vybrat hotové nástěnné organizéry, které mají přesně dané rozměry, přesný počet držáků a také přesný počet úložných boxů.

stěna na nářadí
Zdroj: Plastpoint.sk
Celý nástěnný organizér je vyroben z pevného plastu, který vydrží i zatížení. Úložné boxy jsou bez nebo s krytem. Ty s krytem se hodí do prašného prostředí. Úložné boxy se dají stavět na sebe a jsou Spratt. Lze je také stohovat. Boxy menších rozměrů jsou určeny na závěsné panely. Naopak, boxy větších rozměrů jsou vhodné do regálů nebo klidně i na podlahu.

Vhodné i jako dárek na Vánoce nebo na narozeniny.


V dílně či ve své garáži můžete mít uskladněnou i výbavu na kolo a různé související příslušenství či držáky na kola.


NO COMMENTS

Exit mobile version